13. Dan profesionalnog usmjeravanja

 13. Dan profesionalnog usmjeravanja

Dana 16. travnja 2024. u Domu kulture održan je 13. Dan profesionalnog usmjeravanja za učenike osmih razreda u organizaciji CISOK-a i Zavoda za zapošljavanje Bjelovar. Događaj je to koji učenike osmih razreda upoznaje s mogućnostima izbora srednje škole. 

Našu školu predstavile su učenice 4. a razreda Dorotea Vuk i Lucija Palatinuš.

Učenice su podijelile svoja osobna iskustva o školi te su se prisjetile i opisale svoj prvi dan u srednjoj školi. Učenice su upoznale učenike osmih razreda sa uvjetima upisa, osnovnim informacijama o školi, programima, predmetima, specifičnostima škole, projektima koji se provode i izvannastavnim aktivnostima.

Hvala djevojkama na predstavljanju a svim budućim srednjoškolcima želimo sretan upis i puno uspjeha!