Kviz „Koliko poznaješ Hrvatski sabor?“

 Kviz „Koliko poznaješ Hrvatski sabor?“

Služba za građane Hrvatskoga sabora i ove je godine organizirala online kviz-natjecanje učenika osnovnih i srednjih škola pod nazivom “Koliko poznaješ Hrvatski sabor?”. Naša škola se rado odazvala pozivu i ponosno smo sudjelovali u natjecanju koje je održano 29. travnja 2022.
U konkurenciji 50 srednjih škola tim Gimnazije Bjelovar predstavili su: Filip Štimac 4.b, Vedran Vuglić 4.d i Lorena Tomašković 4.c a kao zamjene pripremali su se Luka Španja i Ivan Šćuric iz 4.c razreda te Tina Merćep Ivančić 4.e. Svi učenici koji su sudjelovali na natjecanju dobit će pohvalnice Hrvatskoga sabora.
Pohvaljujem učenike na uloženom trudu i čestitam im na postignutom rezultatu. Zahvaljujem kolegici Biljana Barišić Mudri na tehničkoj podršci u organizaciji natjecanja.


Mihaela Polančec, dipl. politolog

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *