Gizmus

 Gizmus

Dragi svi, 

pozivamo vas da ,,prelistate” nove stranice našeg školskog časopisa Gizmus! Gizmus je digitalni školski list koji redovno uređuju naši učenici, članovi novinarske skupine. U Gizmusu možete pročitati portete nekih naših učenika, razgovore s poznatim osobama, doživljaje sa stručnih izleta, pronaći preporuku za kazalište ili koncert, a novina su i podcasti koje smo počeli snimati od ovog polugodišta.

Putem poveznice: https://gizmus.gimnazijabjelovar.hr/ možete nas redovito pratiti, a također se možete pretplatiti na časopis.

Ukoliko biste se htjeli pridružiti našem novinarskom timu, slobodno se javite školskoj knjižničarki.
Potražnja za snimateljima, fotografima i novinarima je velika, stoga ste uvijek dobrodošli! 

Uživajte!

Pozdravlja vas tim školskih novinara!