Prvi broj Gizmusa

 Prvi broj Gizmusa

Budući čitatelji,

predstavljamo vam prvi broj Gizmusa, školskog digitalnog lista Gimnazije Bjelovar. Gizmus je stvaralački proizvod školske novinarske skupine, a naziv lista zapravo je akronim riječi Gizmusovci informiraju, zabavljaju, misle, uče i stvaraju. Gizmus sadrži zanimljive, zabavne i poučne sadržaje koji prate rad naše škole, aktualne teme i zanimljive priče naših učenika. Školske kronike, Zapričavanja, Putovanja, Kreativa, Kolumna, Sport, Jeste li znali? i Veliki odmor, rubrike su u kojima možete saznati najnovije školske vijesti, pročitati intervjue s uvaženim gostima, kao i s nekim našim učenicima, saznati kamo su naši učenici putovali ove godine, koliko su bili kreativni ili aktivni u sportu, a na zabavnim stranicama pronaći ćete preporuke naših učenika iz područja filma i književnosti.

Pozivamo vas da zavirite u naše rubrike te pronađete poučne, informativne ili zabavne sadržaje koji će odgovarati vašem ukusu. Ovaj školski list odraz je rada naših učenika te se nadamo da smo ispunili vaša očekivanja, a mi ćemo nastojati razvijati se i učiniti naš rad kvalitetnijim. Također, pozivamo sve zainteresirane učenike da se učlane u našu grupu iduće školske godine te da svojim radom i idejama pridonesete kvaliteti i čitanosti našeg lista. Do tada, uživajte u pretraživanju naših stranica koje možete otvoriti na web adresi: gizmus.gimnazijabjelovar.hr ili klikom na ikonu ispod.

Svima želimo dobru zabavu!