Državno natjecanje – odbojka

 Državno natjecanje – odbojka

Ženska odbojkaška ekipa jučer se vratila s Državnog natjecanja koje se održava u Poreču od 22.-24. 3. 2023. Krenule smo pune entuzijazma, jer smo osjećale da smo bolje od prošle godine. Nakon ždrijeba sve su nam nade pale u vodu. Naime u grupi smo bile sa Špogiem-Sportska gimnazija Zagreb i Gimnazijalac- Koprivnica. Znale smo da Koprivnicu možemo dobiti, ali Špogi je problem. Dogovorile smo se da ćemo dati sve od sebe, odigrati najbolje što možemo, pa kako bude. Prva utakmica je bila protiv Špogia, koje su nam odmah uništile sve naše snove i nadanja. Izgubile smo od njih, pobijedile Koprivnicu, ali smo svejedno morale ići kući, jer ostaju samo oni koji su bili prvi u skupini. Bit će bolje dogodine!!!               Za ekipu su nastupile: Lukrecija Jelić-Balta, Katja Kneževic, Matja Knežević, Lana Demić, Paola Tomanovski, Nika Čavlović, Petra Nježić, Nika Juren, Rafaela Jelić-Balta, Marta Rajković i Lukrecija Ćuk.          

                                                                                    Voditeljica: Sanja Radočaj