Međužupanijsko natjecanje u debati za srednjoškolce 2023.

 Međužupanijsko natjecanje u debati za srednjoškolce 2023.

18. i 19. ožujka 2023. u Velikoj Gorici održano je međužupanijsko Natjecanje u debati za učenike srednjih škola Primorsko-goranske, Zagrebačke, Vukovarsko-srijemske, Sisačko-moslavačke, Brodsko-posavske i Bjelovarsko-bilogorske županije. Ukupno je u natjecanju sudjelovalo 17 timova, a tim Wellovar (učenici 4. razreda prirodoslovno-matematičke gimnazije Vid Đođo, Ema Sedlić i Martin Vrbovčan) debatnog kluba Gimnazije Bjelovar osvojio je 2. mjesto čime su osigurali nastup na državnoj razini natjecanja. Prema pojedinačnom broju bodova od 51 debatanta najuspješniji je bio Vid Đođo osvojivši 1. mjesto, a sjajni su bili i Ema Sedlić na 4. mjestu te Martin Vrbovčan na 8. mjestu. I ostali članovi kluba predano su debatirali, a smiješak potvrđuje da ni dvodnevni napori ne mogu umanjiti dobru atmosferu i uzbuđenje koje ih motivira tijekom turnira.

Slijeva nadesno: Iva Pogledić, Vid Đođo, Ema Sedlić, Martin Vrbovčan, Mirjana Maretić, prof., Stela Balenović, Magdalena Roland, Borowit Kosjenc Piekutowski.