Trebamo vaš glas

 Trebamo vaš glas

Naši su vrijedni učenici u drugoj fazi projekta Lektira na mreži svojim radom dospjeli do druge faze vrednovanja, a to je vrednovanje javnosti. Kako bi se mogli natjecati dalje, potreban nam je vaš glas.

Nagradite naše učenike glasovanjem putem poveznice na kojoj se nalaze radovi svih škola, a na dnu stranice se nalazi obrazac za vrednovanje. U obrascu je potrebno upisati e-mail adresu, odabrati rad učenika naše škole: LNM8854 i glasovati za njih. Na istoj stranici možete pogledati rad naših učenika, kao i učenika ostalih škola, no glas dajte samo našoj školi. 😉

Zadatak je bio u alatu Prezi i uz pomoć ikonica s repozitorija Icon Archive izraditi ”vremensku lentu”, odnosno u deset koraka sažeti i prepričati radnju jednog lektirnog djela. U ovom radu sudjelovalo je četvero učenika iz 3. d razreda.

Pomozite nam i glasujte za LNM8854!

Hvala!!

Poveznica do radova i obrasca:  https://bit.ly/3Xs2kBp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *