Kemijski kreativci

 Kemijski kreativci

Svako doba godine donosi novu atmosferu u kemijskom laboratoriju. To posebno veseli učenike koji su uvijek puni novih ideja. Ovog Božića su se za to pobrinuli maturanti. Cijela učionica zasjala je u božićnom duhu. Na prozorima i ormarima nacrtali su razne božićne motive, a panoe i vrata dekorirali su ukrasima od kolaža. Osim toga, u učionici su se našli i ukrasi od slame i borovih grana. Duž cijele učionice postavili su lampice. Završni detalj, koji je zasigurno pridobio najviše pažnje, je bor za koji su napravili kuglice sa slikama ovogodišnjih maturanata. Maturanti su tako uz trud i zajedništvo unijeli Božićnu atmosferu u učionicu te uljepšali svoje mjesto za učenje. Posebno su zahvalni svojoj profesorici kemije, Ankici Fusić, koja je uvijek tu da prihvati njihove ideje i pomogne u realizaciji ciljeva.   

Autorica teksta i fotografije: Anamarija Lovrić, 4. b