Čestitamo – Učenici ,,obojili” svijet pjesmom!

 Čestitamo – Učenici ,,obojili” svijet pjesmom!

Natječaj ,,Oboji svijet” organizira se u suradnji s Forumom za slobodu odgoja, a u svrhu prihvaćanja, poštivanja i razumijevanja različitosti, promoviranja nenasilja, mirnog rješavanja sukoba, izgradnje mira i poštivanja ljudskih prava. Tijekom natječaja odabiru se najbolji radovi u pojedinim kategorijama (fotografija, strip, priča, pjesma, videouradak i ostali načini kreativnog izražavanja). U našoj školi natječaj su organizirale profesorice Željka Holjević i Biljana Barišić Mudri.

Ove godine na natječaj se prijavilo dvoje učenika naše škole, Patricija Špoljarić i Ante Krešić. Patricija i Ante odlučili su napisati i sami skladati pjesme vezane uz prihvaćanje sebe kao osobe, prihvaćanje i poštivanje različitosti te promicanje nenasilja i mirnog rješavanja sukoba. Patricija i Ante dobitnici su nagrade ,,Oboji svijet glazbom”, a njihovi radovi objavljeni su i na internetskim stranicama Foruma za slobodu odgoja. Mentorice učenicima bile su profesorice Vesna Krgović i Željka Holjević. Pohvaljujemo trud, rad i kreativnost naših učenika te s ponosom objavljujemo njihove uratke. Uživajte u ovim prekrasnim izvedbama!