Dođi u Vinkovce! Mi jesmo…

 Dođi u Vinkovce! Mi jesmo…

LiDraNo je smotra kojom se potiče učenike na njihovo literarno, novinarsko i scensko stvaralaštvo. Provodi se na školskoj, gradskoj, županijskoj i državnoj razini. Učenici naše županije koji su pozvani na državnu smotru LiDraNa, upravo su učenici naše škole. Svoje stvaralačko i kreativno izražavanje učenici su iskazali u literarnom i novinarskom izrazu. Tako su na državnu smotru LiDraNa pozvani učenica Lara Smrček iz 1. e razreda sa svojim literarnim radom ,,Moja A”, pod mentorstvom profesorice Mirte Topljak, zatim učenik Ivan Zrilić iz 4. e u kategoriji samostalnog novinarskog rada ,,Vremena kada se ne okreću leđa”, pod mentorstvom profesorice Biljane Barišić Mudri te školski novinari, tj.urednica digitalnog školskog lista, učenica Mia Matković iz 3. e u kategoriji školski listovi, pod mentorstvom profesorice Biljane Barišić Mudri. Zahvaljujući svojim stvaralačkim sposobnostima i trudu, učenici i njihove mentorice pozvane su na državnu smotru u Vinkovce.