Učenik naše škole najbolji na prijemnom Medicine

 Učenik naše škole najbolji na prijemnom Medicine

Učenik 4. d razreda Dejan Tomić, riješio je prijemni ispit na Medicinskom fakultetu u Zagrebu najbolje s točnošću od približno 97 posto. Tako je zasjeo na vrh rang ljestvice za zagrebačku medicinu. Očekivao je visok plasman, ali nikako da će biti baš prvi. Kemiju je na prijemnom, kao i na maturi, riješio 100 posto, a na ispitima Hrvatskog, više razine Engleskog i Matematike te Biologije ostvario je rezultati viši od 90 posto. Fiziku je na maturi riješio nešto iznad 80 posto. Dejan je tokom gimnazijskog školovanja pokazao izvrsne rezultate iz mnogih predmeta, osobito kemije iz koje je bio i državni prvak, a bio je i na državnom natjecanju iz biologije, a ove godine iz povijesti i hrvatskog.

Čestitamo Dejanu i želimo mu puno uspjeha u nastavku školovanja!