Županijsko natjecanje – atletika

 Županijsko natjecanje – atletika

Županijsko natjecanje u atletici održano je 16. 3. 2023. godine. Naša ženska ekipa nastupila je sa manjim promjenama u odnosu na prošlu školsku godini, dovoljno da za jedan bod budemo bolji od Medicinske i osvojimo prvo mjesto. Kad je natjecanje bilo pri kraju i trebalo je samo otrčati štafetu, Medicinska je imala jedan bod više. Budući se u štafeti osvoji dupli broj bodova imali smo još šanse biti prvi ako u štafeti pobijedimo. Djevojke su se dogovorile da će dati sve od sebe i uspjele su. Pobijedile su u štafeti i na kraju imale jedan bod više. Bravo cure!!!!!

Za ekipi su nastupile: Petra Nježić, Lara Sić, Rea Konjević, Iva Nemac, Iva Šimić, Mia Rakoci, Stela Balenović, Sara Pandurić, Jana Mihoković i Karla Čuljak                                                                                                                                                                      Voditeljica ekipe: Sanja Radočaj