Županijsko natjecanje u stolnom tenisu (Ž)

 Županijsko natjecanje u stolnom tenisu (Ž)

U petak 3. veljače održano je Županijsko natjecanje u stolnom tenisu i za djevojke. Na turnir su došle četiri ekipe i igrale svaka sa svakom. Nakon igre sa svima zatvorio se krug između ekipa Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar, Medicinske škole Bjelovar i Gimnazije Bjelovar. To znači da su te ekipe svaka imale jednu pobjedu i jedan poraz međusobno. Po Pravilniku se nakon toga gleda set razlika. Najbolju set razliku imala je Medicinska škola, a Gimnazija najlošiju pa smo tako osvojili treće mjesto. Nakon prošlogodišnjeg drugog mjesta na Državnom natjecanju djevojke su bile malo razočarane. Tješili smo se, nije bio naš dan, bit će bolje dogodine.                                                           Članice ekipe: Anja Kukolj, Karolina Kalabek, Ema Bevanda i Adela Filipan.

Voditeljica ekipe: Sanja Radočaj