Županijsko natjecanje u košarci (Ž)

 Županijsko natjecanje u košarci (Ž)

2. veljače održano je Županijsko natjecanje u košarci za djevojke. Bile su prijavljene samo tri ekipe. Prvu utakmicu smo igrale sa Medicinskom školom Bjelovar i pobijedile ih na knap 11 : 10. Drugu utakmicu smo igrale sa Ekonomskom i birotehničkom školom Bjelovar i do rezultata 10 : 10 je bilo napeto i neizvjesno. Tada je uslijedilo poluvrijeme i dogovor. Djevojke su u drugom poluvremenu krenule silovito i na kraju pobijedile 20 : 12. Igrale su fenomenalno i opravdano zaslužile plasman na Državno natjecanje.                                                                                                             Za ekipu su nastupale: Emilia Ciganović, Stela Balenović, Patricije Špoljarić, Lucija Stančin, Karla Solina, Rafaela Jelić-Balta, Karla Čuljak, Magda Pavlović, Viktoria Mrkoci, Adela Filipan, Lara Solina, Nera Marković i Sara Bućan.                    

Voditeljica ekipe: Sanja Radočaj