Gradsko natjecanje u odbojci (Ž)

 Gradsko natjecanje u odbojci (Ž)

Početkom ll. polugodišta 11. siječnja 2023. godine održano je Gradsko natjecanje u odbojci za djevojke. Bilo je prijavljeno pet ekipa, tako da smo igrali svako sa svakim. Djevojke su sve ekipe glatko pobijedile i osvojile prvo mjesto na Gradskom natjecanju. 27. siječnja održano je Županijsko natjecanje gdje je bilo šest ekipa podijeljenih u dvije skupine. Naše djevojke su bile u skupini sa ekipom iz Čazme i Garešnice. Sa Čazmom su se malo pomučile, ali Garešnicu su glatko pobijedile i tako osvojile prvo mjesto u skupini. U finalu smo igrale sa ekipom Gimnazije Daruvar. Kad smo ih vidjeli u zagrijavanju izgledale su moćno, no naše djevojke su fenomenalno otvorile utakmicu i pokazale svu svoju silinu i znanje. Pobijedile su ih bez problema 2 : 0 i tako osvojile prvo mjesto na Županijskom natjecanje i tako se plasirale na Državno natjecanje koji će se održati u Poreču. Za ekipu su nastupile: Katja Knežević, Matja Knežević, Lana Demić, Lukrecija Jelić-Balta, Paola Tomanovski, Petra Nježić, Nika Čavlović, Ana Mamić, Ines Pavlović, Emilija Ciganović i Nika Juren.