Novinarska skupina – prijave

 Novinarska skupina – prijave

I ove školske godine s radom započinje novinarska skupina Gimnazije Bjelovar. Pozivamo naše stare, iskusne novinare, ali i nove, poletne snage da nam se pridruže kako bismo zajedničkim snagama ispunili svoj najveći san: IZRADA DIGITALNOG ŠKOLSKOG LISTA!

Novinarska skupina namijenjena je svim učenicima koji vole pratiti događaje u školi i izvan nje, vole pisati, a pravopis im nije trn u oku, vole fotografirati i snimati, vole putovati i razgovarati s poznatim osobama, koji su istraživačkog duha i vole izazove…

Ako želite postati član našeg tima, prijavite se pomoću obrasca: https://forms.gle/Y697Wnx11ea8jKqcA, e-mailom (biljana.barisic@gmail.com), putem Teamsa ili osobnim dolaskom u knjižnicu.

Prijave traju do 1. 10. 2022.!

Veselimo se vašoj prijavi!