Županijski susret srednjih škola LiDraNo 2022

 Županijski susret srednjih škola LiDraNo 2022

Učenici Gimnazije Bjelovar i njihovi mentori sudjelovali su 15. ožujka na Županijskoj smotri LiDraNa u Grubišnom Polju. Učenici bjelovarskih srednjih škola predstavili su se u kategorijama literarnog stvaralaštva, novinarskog stvaralaštva i dramsko-scenskog stvaralaštva. Naše učenice: Lucija Prebanić (2. c), Lorena Tomašković (4. c), Nikolina Žitnjak (4. c), Magdalena Trnski (3. a) i Iva Vuković (2. e) natjecale su se u kategoriji literarnog stvaralaštva. Radovi Lorene Tomašković (Sedmi korak) i Magdalene Trnski (Teorem o zagrljaju) predloženi su za državnu smotru. Čestitamo učenicama i njihovu mentoru, profesoru Ivanu Špoljariću!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *