Opće vijesti

....sve opće školske i vanškolske vijesti i obavijesti

Nagrada fonda „Boža Tvrtković“

Dana 16. lipnja 2021.g. u atriju Gradskog muzeja Bjelovar održana je 31. svečana dodjela nagrada Fonda “Boža Tvrtković” koja se već tradicionalno dodjeljuje najboljim bjelovarskim učenicima, razrednim odjelima i nastavnicima, a tu su i nagrade za rani odgoj i obrazovanje “Vesna Grđan”.
Podsjetimo, Fond “Boža Tvrtković” sa svojim je djelovanjem počeo 3. prosinca 1990. godine na inicijativu dijela Centra za odgoj i usmjereno obrazovanje Bjelovar, da bi godinu dana kasnije okupio i ostale srednje škole Bjelovara. Ciljevi Fonda su brojni, ali ono što je najvažnije jest poticanje i razvoj stvaralaštva, kvalitete rada u školi, originalnosti, inovacija, kako kod učenica i učenika, tako i kod njihovih nastavnica i nastavnika, jer jedni bez drugih ionako ne bi uspjeli ostvariti zadane ciljeve.

Među nagrađenima nalaze se i profesorice i učenici naše škole.
1.    U kategoriji najbolji učenik/ca šk.god. 2020./21. nagrađen je Nikola Mamić, 4.d.
2.    U kategoriji najbolji razredni odjel nagrađen je 4.d. razred, razrednica: Mirjana Maretić
3.    U kategoriji godišnja nagrada nastavnicima/nastavnicama nagrađena je Željka Holjević, prof.
4.    U kategoriji za dugogodišnji pedagoški rad nagrađena je Blanka Iličić, prof.

Čestitamo nagrađenima!

Ažurirano: Srijeda, 23 Lipanj 2021 23:41

Nastava prema modelu A

Sukladno Odluci Stožera Civilne zaštite Bjelovarsko-bilogorske županije nastava za sve učenike škole od 15. veljače 2021. organizirana je u školi (model A) prema redovnom rasporedu sati.

Prvi i treći razredi su u popodnenoj, a drugi i četvri u dopodnevnoj smjeni.

I dalje je obavezno nošenje maski i pridržavanje svih epidemioloških mjera.

Odluka o kombiniranom modelu nastave od 18. siječnja

Tekst odluke.

Prelazak na nastavu na daljinu

Poštovani učenici i roditelji,

s obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju prema preporuci mjerodavnih službi Gimnazija Bjelovar od sutra (9. listopada) prelazi u potpunosti na online model nastave u trajanju od najmanje dva tjedna.

Zahvaljujemo svima na razumijevanju.

Obavijest za učenike, roditelje i ostale stranke

Dragi učenici, poštovani roditelji,
zbog preventivnog postupanja, mjera zaštite zdravlja svih građana, poštivanja epidemioloških mjera HZJZ-a zbog pandemije COVID -19, molim vas da svoje upite prvo rješavate putem e-maila:ured@gimnazija-bjelovar.skole.hr ili na tel. 043/241-578, 220-175.
Učenici u urednovno vrijeme Tajništva mogu podići sve potvrde, obrasce vezane za školovanje.
U slučaju nužne potrebe dolaska u školu, molim vas da se prethodno najavite na navedene telefonske brojeve.
Ova napomena važi za roditelje te ostale stranke koje imaju potrebu dolaska u školu.

Prilikom ulaska u školu obavezno je nositi zaštitnu masku, definficirati ruke, pridržavati se fizičkog razmaka od najmanje 1,5 metar. Zahvaljujemo na razumijevanju a u cilju zaštite svih nas i pridržavanja preporuka mjerodavnih službi,

Ravnatelj:
Želimir Vujić, dipl. ing.

Stranica 1 od 16

•  Početak