Opće vijesti

....sve opće školske i vanškolske vijesti i obavijesti

Važna obavijest - covid potvrde

Od dana 16.11.2021. godine, u prostor Gimnazije Bjelovar, ulaz je dozvoljen samo osobama koje imaju EU digitalnu COVID potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz o cijepljenju, preboljenju, odnosno testiranju, sukladno Odluci Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova, a koja se odnosi i na odgojno-obrazovne ustanove.
Od ove Odluke izuzeti su samo učenici Škole.
Molimo vas da ne ulazite u prostor Škole bez odgovarajuće potvrde.
Ukoliko nemate odgovarajuću potvrdu molimo vas da nazovete broj 043/241 578 (u radno vrijeme tajništva) ili nam se obratite na mail  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .
Osobe koje dolaze u Školu obvezne su se prvo prijaviti u tajništvo Škole u vrijeme radnog vremena tajništva, 7:30 – 15:30 sati.
Nakon 15.30 sati, u Školu je dozvoljen ulaz samo osobama koje su prethodno najavile svoj dolazak u tajništvu Škole.

Škola će za vrijeme održavanja nastave, nakon ulaska svih učenika i zaposlenika u 8:00 sati biti zaključana. Glavni ulaz Škole će se otključavati za vrijeme malih i velikih odmora. U periodu kad će Škola biti zaključana, moći će se ući u zgradu na bočni desni ulaz prethodnim zvonjenjem.

Nagrada fonda „Boža Tvrtković“

Dana 16. lipnja 2021.g. u atriju Gradskog muzeja Bjelovar održana je 31. svečana dodjela nagrada Fonda “Boža Tvrtković” koja se već tradicionalno dodjeljuje najboljim bjelovarskim učenicima, razrednim odjelima i nastavnicima, a tu su i nagrade za rani odgoj i obrazovanje “Vesna Grđan”.
Podsjetimo, Fond “Boža Tvrtković” sa svojim je djelovanjem počeo 3. prosinca 1990. godine na inicijativu dijela Centra za odgoj i usmjereno obrazovanje Bjelovar, da bi godinu dana kasnije okupio i ostale srednje škole Bjelovara. Ciljevi Fonda su brojni, ali ono što je najvažnije jest poticanje i razvoj stvaralaštva, kvalitete rada u školi, originalnosti, inovacija, kako kod učenica i učenika, tako i kod njihovih nastavnica i nastavnika, jer jedni bez drugih ionako ne bi uspjeli ostvariti zadane ciljeve.

Među nagrađenima nalaze se i profesorice i učenici naše škole.
1.    U kategoriji najbolji učenik/ca šk.god. 2020./21. nagrađen je Nikola Mamić, 4.d.
2.    U kategoriji najbolji razredni odjel nagrađen je 4.d. razred, razrednica: Mirjana Maretić
3.    U kategoriji godišnja nagrada nastavnicima/nastavnicama nagrađena je Željka Holjević, prof.
4.    U kategoriji za dugogodišnji pedagoški rad nagrađena je Blanka Iličić, prof.

Čestitamo nagrađenima!

Ažurirano: Srijeda, 23 Lipanj 2021 23:41

Nastava prema modelu A

Sukladno Odluci Stožera Civilne zaštite Bjelovarsko-bilogorske županije nastava za sve učenike škole od 15. veljače 2021. organizirana je u školi (model A) prema redovnom rasporedu sati.

Prvi i treći razredi su u popodnenoj, a drugi i četvri u dopodnevnoj smjeni.

I dalje je obavezno nošenje maski i pridržavanje svih epidemioloških mjera.

Odluka o kombiniranom modelu nastave od 18. siječnja

Tekst odluke.

Prelazak na nastavu na daljinu

Poštovani učenici i roditelji,

s obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju prema preporuci mjerodavnih službi Gimnazija Bjelovar od sutra (9. listopada) prelazi u potpunosti na online model nastave u trajanju od najmanje dva tjedna.

Zahvaljujemo svima na razumijevanju.

Stranica 1 od 16

•  Početak