Učenici

Popis udžbenika u šk. god. 2021./2022.

Popis je dostupan za preuzimanje ovdje.

Ažurirano: Srijeda, 30 Lipanj 2021 22:20

Termini dopunskog rada

Poštovani učenici,

termini dopunskog rada po predmetima dostupni su ovdje.

Ažurirano: Ponedjeljak, 21 Lipanj 2021 13:02

Škola budućnosti - pilot projekt Stemi-ja i Infobipa

23. veljače objavljen je popis 60 osnovnih i srednjih škola odabranih za sudjelovanje u pilot projektu Škola budućnosti (https://skolabuducnosti.stemi.education/). Među 29 srednjih škola našla se i Gimnazija Bjelovar. Projekt će trajati od ožujka do lipnja pod vodstvom prof. Mihaele Kelava.

Tijekom projekta, uključeni učenici će imati priliku učiti o umjetnoj inteligenciji, strojnom učenju, računalnoj obradi govornog jezika. U malim timovima bavit će se izradom chatbota koji će direktno doprinijeti ciljevima postavljenima od strane UN-a (https://sdgs.un.org/goals). Cijelo vrijeme učenici će imati podršku stručnjaka kroz platformu Answers, a najbolji radovi će u lipnju biti nagrađeni.

Pozivamo učenike koji bi se željeli uključiti da do 12. ožujka 2021. putem Teamsa pošalju prof. Mihaeli Kelava kratku motivacijsku poruku u kojoj će opisati zašto se žele uključiti u projekt. Poznavanje osnovnog programiranja u Pythonu je korisno i pomoći će da rad bude složeniji, ali nije nužno za uključivanje u projekt.

Važna obavijest - nastava na daljinu 15.9.

Poštovani učenici.

slijedom okolnosti u kojima razred i pojedini nastavnici naše škole moraju u samoizolaciju, a uzevši u obzir kratak vremenski rok u kojem možemo izraditi izmjenu rasporedu, sutra se 15. rujna nastava odvija online prema važećem rasporedu.

Sve informacije o daljnjem tijeku nastave očekujte u toku sutrašnjeg dana.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

Ažurirano: Ponedjeljak, 14 Rujan 2020 19:20

Upute za učenike prvih razreda

Poštovane učenice i učenici prvih razreda,
pozivam vas da se  u ponedjeljak 7. rujna u 10:00 sati okupimo svi na školskom dvorištu zajedno s vašim razrednicima uz pridržavanje svih epidemioloških mjera.
Nakon upoznavanja svaki razred otići će sa svojim razrednikom u svoju učionicu.
Razrednici prvih razreda su slijedeći:
1. a Damir Maretić
1. b Manuela Šimek Martinić