Važna obavijest - covid potvrde

E-mail Ispis PDF

Od dana 16.11.2021. godine, u prostor Gimnazije Bjelovar, ulaz je dozvoljen samo osobama koje imaju EU digitalnu COVID potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz o cijepljenju, preboljenju, odnosno testiranju, sukladno Odluci Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova, a koja se odnosi i na odgojno-obrazovne ustanove.
Od ove Odluke izuzeti su samo učenici Škole.
Molimo vas da ne ulazite u prostor Škole bez odgovarajuće potvrde.
Ukoliko nemate odgovarajuću potvrdu molimo vas da nazovete broj 043/241 578 (u radno vrijeme tajništva) ili nam se obratite na mail  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .
Osobe koje dolaze u Školu obvezne su se prvo prijaviti u tajništvo Škole u vrijeme radnog vremena tajništva, 7:30 – 15:30 sati.
Nakon 15.30 sati, u Školu je dozvoljen ulaz samo osobama koje su prethodno najavile svoj dolazak u tajništvu Škole.

Škola će za vrijeme održavanja nastave, nakon ulaska svih učenika i zaposlenika u 8:00 sati biti zaključana. Glavni ulaz Škole će se otključavati za vrijeme malih i velikih odmora. U periodu kad će Škola biti zaključana, moći će se ući u zgradu na bočni desni ulaz prethodnim zvonjenjem.

Izvannastavne aktivnosti

Kontakt

Tajništvo: 043.241.578 (administratorica)   
                043.220.175 (tajnica)   
Psiholog i pedagog: 043.221.310    
Zbornica: 043.220.945    
Ravnatelj: 043.241.088                
Fax:     043.220.946

Email: ured@gimnazija-bjelovar.skole.hr