Nagrada fonda „Boža Tvrtković“

E-mail Ispis PDF

Dana 16. lipnja 2021.g. u atriju Gradskog muzeja Bjelovar održana je 31. svečana dodjela nagrada Fonda “Boža Tvrtković” koja se već tradicionalno dodjeljuje najboljim bjelovarskim učenicima, razrednim odjelima i nastavnicima, a tu su i nagrade za rani odgoj i obrazovanje “Vesna Grđan”.
Podsjetimo, Fond “Boža Tvrtković” sa svojim je djelovanjem počeo 3. prosinca 1990. godine na inicijativu dijela Centra za odgoj i usmjereno obrazovanje Bjelovar, da bi godinu dana kasnije okupio i ostale srednje škole Bjelovara. Ciljevi Fonda su brojni, ali ono što je najvažnije jest poticanje i razvoj stvaralaštva, kvalitete rada u školi, originalnosti, inovacija, kako kod učenica i učenika, tako i kod njihovih nastavnica i nastavnika, jer jedni bez drugih ionako ne bi uspjeli ostvariti zadane ciljeve.


Među nagrađenima nalaze se i profesorice i učenici naše škole.
1.    U kategoriji najbolji učenik/ca šk.god. 2020./21. nagrađen je Nikola Mamić, 4.d.
2.    U kategoriji najbolji razredni odjel nagrađen je 4.d. razred, razrednica: Mirjana Maretić
3.    U kategoriji godišnja nagrada nastavnicima/nastavnicama nagrađena je Željka Holjević, prof.
4.    U kategoriji za dugogodišnji pedagoški rad nagrađena je Blanka Iličić, prof.


Čestitamo nagrađenima!

Izvannastavne aktivnosti

Kontakt

Tajništvo: 043.241.578 (administratorica)   
                043.220.175 (tajnica)   
Psiholog i pedagog: 043.221.310    
Zbornica: 043.220.945    
Ravnatelj: 043.241.088                
Fax:     043.220.946

Email: ured@gimnazija-bjelovar.skole.hr