Pravila ponašanja u virtualnim učionicama

E-mail Ispis PDF

Dragi učenici/ce,
s obzirom na novonastalu situaciju zbog COVID-a 19, cjelokupno školstvo će daljnji nastavak rada provoditi pohađanjem nastave u virtualnim učionicama sukladno odluci Ministarstva znanosti i obrazovanja. Napominjemo da naša škola radi prema našem rasporedu koji se izvodi u virtualnim učionicama za svaki pojedini razred, ali u slučaju poteškoća savjetujemo da učenici prate sve materijale koje objavljuje ministarstvo. Rad u virtualnim učionicama nije mjesto gdje ne postoje pravila i učenik može raditi što poželi, ne raditi zadano, stoga je potrebno istaknuti pravila ponašanja u virtualnim okruženjima. U virtualnoj učionici ćete raditi prema uputama vaših profesora. Virtualne učionice su mjesto za izvođenja nastave tj. odgojno-obrazovnog procesa stoga će svako kršenje biti sankcionirano sukladno odredbama Pravilnika o kriterijima za izricanje pedagoških mjera (Narodne novine br. 94/15, 3/17) i Pravilnikom o kućnom redu Škole. Navedeno ponašanje vrijedi i za izostanke s nastave. Ako unutar 24 sata ne budete aktivni u svojim virtualnim učionicama, roditelj/skrbnik je dužan opravdati izostanke za taj dan/dane. U slučaju bilo kakvih upita ili nejasnoća, dužni ste se javiti predmetnom profesoru. U nadi da ćemo ova situacija brzo završiti odgovornim ponašanjem svih nas, želimo vam zdravlja uz želju da ćemo uskoro raditi na uobičajen način.

Ravnatelj:
Želimir Vujić

Izvannastavne aktivnosti