Nagrada Fonda Boža Tvrtković

E-mail Ispis PDF

Dana 19. lipnja 2020. godine bjelovarskim Gradskim muzejom pljeskom su pozdravljeni najbolji bjelovarski učenici i razredni odjeli srednjih škola, nastavnice za dugogodišnji uspješan rad i postignute rezultate te pljesak za sve odgojno-obrazovne radnike, učenike i roditelje koji su uspješno iznijeli ovu specifičnu i tešku godinu. Bila je ovo 29. dodjela nagrada Fonda Boža Tvrtković pa smo se ponovo, uz uspomenu na tragično preminulu profesoricu Božu Tvrtković i njezin predani rad, prisjetili vrijednosti koje nosi odgojno obrazovni rad, uloge nastavnika u pripremanju mladih za život i važnosti odgojno obrazovnih postignuća. Prvi red dvorane bjelovarskog Muzeja pripao je najboljim bjelovarskim učenicima i učenicima svih srednjih škola i predstavnicima najboljih razrednih odjela. Među njima bili su i učenici i profesorica naše škole.


Najboljim učenikom proglašen je Jakov Manjkas iz 4.d razreda.
Najboljim razredom proglašen je 4.d razred, razrednica Mihaela Kelava.
Nagrada za uspješan dugogodišnji rad pripala je Tereziji Grgičin, profesorici povijesti.

Čestitamo dobitnicima!

Izvannastavne aktivnosti

Kontakt

Tajništvo: 043.241.578 (administratorica)   
                043.220.175 (tajnica)   
Psiholog i pedagog: 043.221.310    
Zbornica: 043.220.945    
Ravnatelj: 043.241.088                
Fax:     043.220.946

Email: ured@gimnazija-bjelovar.skole.hr