Ekipno natjecanje iz matematike

IMG 1114

U subotu 17. ožujka 2018. godine učenici Gimnazije Bjelovar sudjelovali su na međužupanijskom ekipnom natjecanju iz matematike „Rokovi matematičari” koje je održano u Gimnaziji Petra Preradovića u Virovitici.

IMG 1128
Natjecalo se 47 ekipa osnovnih i srednjih škola, a u kategoriji gimnazija sudjelovalo je 26 ekipa. Naši učenici su zauzeli 2., 4., 7. i 10. mjesto. Cilj ovakvog natjecanja je popularizacija matematike i promicanje timskog rada.
Naši učenici koji su sudjelovali na natjecanju su:
Anja Grgec 4.b, Lara Brusač 4.d, Vana Glumac 3.d, Jakov Manjkas 2.d
Lovro Brzović 4.d, Marko Vujanović-Kotarščak 4.b, Luka Ćurić 3.a, Kristijan Komar 2.d,
Ines Pranjić 4.b, Valentina Škrnjug 4.b, Karlo Oremović 3.d, Marko Habijanec 2.d,
Miran Topljak 4.c, Dora Markovinović 4.c, Lara Srdojević 3.a, Jakov Markovinović 1.d,

IMG 1130
2. mjesto pripalo je ekipi čiji su članovi
Anja Grgec 4.b, Lara Brusač 4.d, Vana Glumac 3.d, Jakov Manjkas 2.d.
Mentorice ekipa su Blanka Iličić, Ljiljana Sušak, Manuela Šimek Martinić i Mirta Đurašević, a ravnatelju Želimiru Vujiću zahvaljujemo što nam je omogućio odlazak.