Državno natjecanje iz informatike

E-mail Ispis PDF

IMG 20170319 233237

Na Državnom natjecanju iz informatike koje je ove godine održano u Primoštenu od 14. do 17. ožujka imali samo čak četiri predstavnika koji su se natjecali u dvije kategorije: Osnove informatike (gimnazije i prirodoslovno-matematičke gimnazije) i Algoritmi. U kategoriji Osnove informatike (gimnazije) maturantica Lucija Glazer ostvarila je 8. mjesto, dok je u istoj kategoriji učenika drugog razreda Luka Ćurić ostvario 5. mjesto, ponovivši time prošlogodišnji plasman. Oboje učenika mentorirao je njihov nastavnik Dario Vidić, mag.ing.eit. U istoj kategoriji, ali za učenike prirodoslovno-matematičkih gimnazija, učenik trećeg razreda Borna Cafuk ostvario je 7. mjesto. U kategoriji Algoritmi, učenik prvog razreda Jakov Manjkas ostvario je 7. mjesto. Njihova mentorica je Mihaela Kelava, prof.

Ponosni smo na uspjeh i rezultate naših učenika na kojima im čestitamo.

IMG 20170319 233441

Izvannastavne aktivnosti