Ekipno natjecanje iz matematike

E-mail Ispis PDF

ekipno vt

U subotu 11. ožujka 2017. godine u Gimnaziji Petra Preradovića u Virovitici održano je ekipno natjecanje iz matematike “Rokovi matematičari”. Ove se godine natjecalo 208 učenika u 52 ekipe (Bjelovar, Orahovica, Požega, Sesvete, Slatina i Virovitica). Natjecanje se odvijalo u kategorijama prema vrstama srednjih škola. U kategoriji BETA (kategorija gimnazija) sudjelovalo je 33 ekipe, a naši su učenici zauzeli 4., 6., 7., 11., 12., 13. i 19 mjesto. Cilj natjecanja je popularizacije matematike i razvijanje timskoga rada.

Mentorice naših ekipa su prof. Ljiljana Sušak, prof. Blanka Iličić, prof. Manuela Šimek Martinić i prof. Mirta Đurašević, a članovi naših najboljih ekipa su:
4. mjesto: Ivan Holiček 4.d, Damjan Muhar 4.d, Anja Grgec 3b i Laura Župčić 2.d,
6. mjesto: Borna Rajković 4.d. Matej Šćurić 4.d, Lovro Brzović 3.d i Karlo Oremović 2.d,
7. mjesto: Lucija Glazer 4.a, Igor Bosanac 4.a, Marko Vujanović-Kotarščak 3.b i
Vana Glumac 2.d.
Zahvaljujemo ravnatelju Želimiru Vujiću što nam je omogućio odlazak na natjecanje i svima koji su pomogli u realizaciji priprema i odlaska.Mirta Đurašević, prof. matematike

Izvannastavne aktivnosti