Valentinovo u našoj školi

E-mail Ispis PDF

12. veljače u Gimnaziji Bjelovar održan je koncert povodom Valentinova. Valentinovo je dan zaljubljenih, dan ljubavi i prisjećanja na one koje volimo. Kako bismo i u našoj školi proslavili Dan zaljubljenih profesorica Krgović okupila je učenike koji sviraju te osnovala školski tamburaški sastav. U tamburaški sastav uključeni su: Alen Pačko, Ana Perković, Nives Kovačević, Borna Rajković, Branimir Gelenčir i Matija Rajković. Borna, učenik 3.d razreda i voditelj tamburaškog sastava, rekao nam je kako su se pripremali samo tri dana i da su unatoč tome jako zadovoljni s izvedbom samog koncerta. Na pitanje što sviraju ponosno je odgovorio kako sviraju sve što ima padne na pamet jer su njihovi tamburaški instrumenti vrlo prilagodljivi i to im omogućuju. Nives, učenica 1.c razreda, svira brač. U tamburaški sastav došla je na poticaj Borne i ostalih članova. Zadovoljna prvim koncertom rekla je i kako jedva čeka ponovno nastupiti. Planovi su veliki, a učenici vrijedni. Zato ne moramo sumnjati da će tamburaški sastav ponovno oduševiti.

Izvannastavne aktivnosti