Županijsko natjecanje iz informatike

E-mail Ispis PDF

Županijsko natjecanje iz informatike održano je 15. veljače u Tehničkoj školi Bjelovar. Učenici Gimnazije Bjelovar natjecali su se u kategorijama Algoritmi i Osnove informatike te su ponovno ostvarili vrhunske rezultate. U kategoriji Algoritmi (prva podskupina) učenik 2. D razreda Ivan Cvrk osvojio je prvo mjesto (mentor: Dario Vidić). U istoj kategoriji (druga podskupina) učenik 3. D razreda Jakov Manjkas (mentorica: Mihaela Kelava) osvaja također prvo mjesto.

U kategoriji Osnove informatike za Gimnazije, učenik 4. A razreda Luka Ćurić (mentor: Dario Vidić) osvaja uvjerljivo prvo mjesto, dok u kategoriji Osnove informatike za PM Gimnazije prvo mjesto osvaja Jakov Manjkas (mentorica: Mihaela Kelava). U istoj kategoriji drugo mjesto osvaja učenik Filip Horvat iz 4. D razreda (mentor: Dario Vidić) dok treće mjesto osvaja učenik 2. D razreda Fran Kovačić (mentor: Dario Vidić). Na županijskom natjecanju sudjelovali su i: Stella Kiš, Dorotea Globan, Nikola Mamić, Jakov Markovinović i Mislav Plavac s također hvale vrijednim rezultatima.

Čestitamo svima!

IMG 20190215 142324

 

 

Izvannastavne aktivnosti