Posjet Domu za starije osobe uz Međunarodni dan starijih osoba

E-mail Ispis PDF

Čitanje u Domu za starije osobe Bjelovar uz Međunarodni dan starijih osoba

Međunarodni dan starijih osoba se od 1991. godine obilježava svake godine 1. listopada. Ovaj je dan utemeljen u cilju podizanja svijesti o pitanjima koja se tiču starijih osoba, poput doprinosa starijih osoba društvu, ali i procesa starenja. Obilježavanjem ovoga dana naglašava se potreba da se starijim osobama smanji osjećaj da su zaboravljene te da se posvetimo upravo njima i njihovim problemima.

Kako bismo zahvalili našim starijim sugrađanima i pokazali naše poštovanje, odlučili smo posjetiti Dom za starije osobe Bjelovar. Dana 2. listopada 2018. učenici naše škole su korisnicima Doma predstavili svoja glazbena i čitateljska umijeća. Uz nekoliko glazbenih točaka i čitanje prigodnih priča uspjeli smo razveseliti starije uz obećanje da ćemo ih uskoro ponovno posjetiti.

Izvannastavne aktivnosti